ozdabianie przedmiotów techniką decoupage
Tagi

Moje prace na allegro


Napisz do mnie!


niedziela, 27 marca 2011
Wiosenne kolorowe dekoracje

Święta Wielkanocne dopiero za miesiąc, a ja teraz przygotowuję dekorację nie tylko na stół. Ozdobiłam kilkanaście jajek dużych i małych, plastikowych i ze styropianu na różne sposoby. Techniką decoupage okleiłam małe plastikowe jajka wiszące na gałązkach wierzby. Na tacce leżą duże i małe jaja styropianowe oklejone muliną i kordonkiem. Jest również jedno jajko średniej wielkości upięte "na karczocha". To jeszcze nie wszystko, ozdabiam dalej, będą fotki. Spójrzcie jak to wygląda. Dla zaciekawionych kontaktowy adres mailowy - serwetkowyraj@wp.pl

 

 

niedziela, 20 marca 2011
Toaletka w kwiaty

Powstała toaletka w kwiaty. Nie wiem co to za kwiatki - margarytki, gerbery, a może rumianek? Spodobała mi się taka serwetka, pasowała do farb, których chciałam użyć do upiększania toaletki. Pomalowałam dół pudełka farbą w kolorze żółtym - crema (stamperia) i zrobiłam spękania jednoskładnikowym crackiem. Wierzch pomalowałam jasnożółtą farbą brokatową - giallo chiffon (stamperia), na to nakleiłam wycięty motyw z serwetki papierowej. Cały wzór jeszcze raz pokryłam farbą brokatową, żeby ładnie się mieniło. Polakierowałam całość na koniec. Poniżej fotki.

 

piątek, 18 marca 2011
Zapachniało wiosną

Przez chwilkę zapachniało wiosną. Kolorowe kwiaty w wazonie, słońce za oknem, spacery w parku..... a tu znów szaro i deszczowo. Postanowiłam kwiaty i kolory umieścić na zdobionych przedmiotach. Pracuję........., a na początek fotka pięknych tulipanów.

 

Tagi: kwiaty wiosna
22:53, adasiulek
Link Dodaj komentarz »